Jesličky

Na Štědrý den, 24. prosince v 15:00 hodin, se bude v našem kostele konat bohoslužba slova pro děti s rozsvícením hodolanského betlému a přenesením Jezulátka do jesliček. Tradiční „půlnoční“ mše svatá v naší farnosti začne ve večerních hodinách ve 22:30.

Na Boží hod vánoční, t.j. 25. prosince, oslavíme narození Ježíše Krista mší svatou, která začne ráno v 9:30 hodin, stejně tak i 26. prosince o svátku sv. Štěpána.

31. prosince můžeme v naší farnosti poděkovat za končící rok 2016 při mši svaté v 16:00 hodin odpoledne a 1. ledna můžeme společně vkročit do nového roku při mši svaté, která začne v obvyklou hodinu, t.j. 9:30 hodin ráno.

Na externím odkaze níže naleznete kompletní přehled vánočních bohoslužeb v Olomouckých farnostech – Vánoční bohoslužby v Olomouci 2016.

Comments are closed.