Black Ladies - benefiční koncert

Srdečně vás zveme na koncert olomoucké hudební formace Black Ladies, který proběhne v našem kostele ve středu 17. listopadu od 18.08 hodin. Výtěžek z koncertu bude věnován na podporu opravy střechy našeho kostela.

Kdo jsou Black Ladies

Black Ladies je olomoucká hudební formace složená z pěti flétnistek. Často vystupuje doplněna o rytmickou skupinu tvořenou pro změnu čtyřmi muži.

Skupina začala vznikat v roce 1995 při ZUŠ Žerotín v Olomouci. U jejího zrodu stál stávající umělecký vedoucí Vít Janečka a první flétnistka Petra Zsigraiová. Od té doby proběhlo mnoho změn v obsazení. Hudební směřování a image však zůstaly nezměněny. Repertoár tohoto seskupení tvoří klasické i moderní kusy, jazzová témata světových i olomouckých autorů a v neposlední řadě filmové a popové melodie.

Skupina pořádá ve své rodné Olomouci dvakrát do roka samostatné koncerty. Pravidelně doprovází svatební obřady, vernisáže či jiné společenské akce v Olomouci a v jejím širokém okolí.

black-ladies.webnode.cz

Black Ladies - benefiční koncert

Black Ladies – benefiční koncert

Comments are closed.