Noc kostelů 2022

Srdečně vás v rámci letošní Noci kostelů zveme k návštěvě Hodolanské farnosti, přijďte si prohlédnout náš kostel Panny Marie, Pomocnice křesťanů.

V odpoledních hodinách, od 16.30 hodin, můžete vidět ukázku Katecheze Dobrého pastýře – katecheze pro děti z naší farnosti, která pravidelně probíhá každý týden na faře. V 18 hodin proběhne pravidelná mše svatá a od 20.30 se pak můžete zúčastnit Modlitby vděčnosti – večerního rozjímání se zpěvem v přítmí kostela. Poděkujeme za vše, co nám Bůh dává a poprosíme především za mír ve světě a smír v ukrajinsko–ruských vztazích.

Budeme ale samozřejmě rádi, když se u nás zastavíte třeba i jen na chvíli. Ztišit se k osobní modlitbě, zažít atmosféru nebo si náš kostel jednoduše prohlédnout.

Více o Noci kostelů na www.nockostelu.cz

Program a více informací o našem kostele naleznete zde.

Těšíme se na setkání.

Comments are closed.