IMG_20230107_103847

Letošní koledování je zdárně za námi. Díky Bohu, že máme v naší farnosti pořád dostatek obětavých koledníků, kteří jsou ochotni věnovat svůj čas ve prospěch dobré věci. Děkujeme vám, kteří jste stálicemi již po několik let, i vám, co jste měli letos korunku na hlavě poprvé. Hlavní koledovací den, sobota, byla letos mimořádně teplý, a díky jarnímu přívětivému počasí jsme zvládli zase naše území trošku rozšířit a zazvonit i tam, kde jsme roky předtím většinou už neměli sílu. Nu a kdo byli všichni ti dobří lidé, převlečeni za tři krále? Za dospělé: Jana, Anička, Jirka, Lenka, Hela, Verča, Šimon, Tomáš, Květa, Pavel a Mirka. Z dětských řad oceňujeme Pavla, Denču, Emu, Vášu, Ondru, Soničku, Fildu, Elišku, Berunku, Růženku, Vašíka, Honzíka, Jindříška, Matyho, Marťu a Peťu. Všem vám velmi děkujeme!

Comments are closed.